مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی

آخرین رندرهای منتسب به [تنها کاربران قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ۸ [تنها کاربران قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] نشان از این دارند که احتمالا با بزرگ‌تر شدن کلید پاور در لبه‌ی سمت راست، سنسور اثر انگشت با آن ترکیب خواهد شد.

[تنها کاربران قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] در تلاش است تا امسال علاوه بر دو نسخه‌ی همیشگی آیفون، نسخه‌ی دیگری را به مناسبت دهمین سالگرد عرضه‌ی این گوشی انقلابی به بازار رونمایی کند که اتفاقا به همین دلیل با تغییرات بسیار گسترده‌ای راهی بازار خواهد شد. در روزها و هفته‌های اخیر شاهد افزایش تعداد اخبار و شایعات در رابطه با این گوشی هوشمند هستیم.
حال فوربز گزارشی منتشر کرده که در آن تصاویر رندری منتسب به [تنها کاربران قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ۸ منتشر شده است. بنا بر اطلاعات ارائه‌شده توسط فوربز، این تصاویر رندر مبتنی بر اطلاعاتی هستند که از فایل‌های طراحی CAD دریافت شده است. منبع این فایل‌های CAD کمپانی Nodus است که در زمینه‌ی تولید لوازم جانبی و قاب برای آیفون‌های [تنها کاربران قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] فعالیت می‌کند.
بر اساس اطلاعاتی که تا اینجای کار منتشر شده است، انتظار می‌رود اپل، [تنها کاربران قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ۸ را با بهره‌گیری از یک پنل اولد بزرگ که به لطف حذف حاشیه‌ها امکان‌پذیر شده است، همراه کند. پنل مورد استفاده در آیفون ۸ به‌احتمال زیاد ۵.۸ اینچ خواهد بود. حاشیه‌ها در آیفون بسیار مورد بازنگری قرار گرفته‌اند؛ به‌طوری‌که دیگر خبری از حاشیه‌ی بالایی نیست و تنها در قسمت وسط بالا شاهد نفوذ بخشی از حاشیه به درون نمایشگر هستیم که بلندگوی مکالمات و سنسور‌ها در کنار دوربین سلفی قرار دارند. در لبه‌ی پایینی نیز خبری از کلید فیزیکی هوم نخواهد بود.

  • مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی
  • مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی
  • مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی
  • مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی


در پشت گوشی، [تنها کاربران قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] چینش افقی دوربین دوگانه را تغییر داده و به‌صورت عمودی تبدیل کرده است. انتظار می‌رود تغییر مورد نظر، موازی با اقدامات و تلاش‌های این کمپانی برای اضافه کردن ویژگی‌های مبتنی بر واقعیت افزوده به [تنها کاربران قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ۸ باشد.
با توجه به آنچه در تصاویر رندر می‌توان مشاهده کرد، خبری از USB نوع C در [تنها کاربران قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ۸ نیست و [تنها کاربران قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] همچنان درگاه لایتنینگ را در این گوشی هوشمند مورد استفاده قرار می‌دهد. جک هدفون نیز به تبعیت از [تنها کاربران قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ۷ و آیفون ۷ پلاس، جایی در این گوشی ندارد.
اما اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین تغییر که تا اینجا سخنی از آن به میان نیامده بود، کلید پاور است. همان‌طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، کلید پاور [تنها کاربران قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ۸ بزرگ‌تر شده است. با توجه به اینکه ترکیب سنسور اثر انگشت با نمایشگر هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و در تصاویر رندر نیز خبری از سنسور اثر انگشت در پنل پشتی نیست، از این‌رو احتمال جدیدی مبنی بر ترکیب سنسور اثر انگشت با کلید پاور مطرح شده است. این اولین بار نیست که چنین ترکیبی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ چرا که سونی در گوشی‌های خود از چنین سیاستی بهره برده است. با توجه به ثبت پتنتی در این رابطه توسط اپل، احتمال دست زدن به چنین کاری اصلا بعید نیست.